Televizor Philips - 65MLED820/12
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Diagonala display | 164 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | QD MiniLED |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Claritate imagine | 4K |
| An aparitie | 2025 |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x RJ-45 2 x USB 3.0 1 x Jack 3.5 mm CI+ slot 3 x HDMI 2.0 1 x HDMI 2.1 1 x Optical Audio Output |
| Sistem de operare | Titan OS |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Disney+ HBO Max |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale |
| Mirroring | iOS Android |
| Tip procesor | P5 Perfect Picture |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Asistent vocal inteligent | Alexa built in Google assistant ready |
| Capacitate stocare | 8 GB |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10+ HLG Dolby Vision |
| Tehnologii imagine | Procesor P5 Perfect Picture |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Functii gaming | VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos Mod Noapte Amplificare bas DTS Play-Fi Calibrare pentru camera DTS-X Mod AVL Amplificare Vocala Dolby Media Intelligence |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 102 kWh |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 190 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Dimensiune cu stand | 1446 x 280 x 858 mm |
| Dimensiune fara stand | 1446 x 66 x 841 mm |
| Greutate cu stand | 15.32 Kg |
| Greutate fara stand | 15.14 Kg |
| Dimensiune cutie | 1600 x 170 x 1002 mm |
| Greutate cutie | 22.89 Kg |
| Stand | Da |
| Continut pachet | Stand Baterii Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
| Compatibilitate VESA | 300 x 300 |
Mai multe detalii »
