Televizor Sharp - 55EQ3EA
Televizorul Sharp QLED 65EQ3EA este un model de 164 cm cu Android TV și rezoluție 4K Ultra HD. Există o singură recenzie foarte scurtă care menționează doar că utilizatorul este foarte mulțumit și recomandă versiunea anului în curs. Din cauza numărului limitat de recenzii, nu se pot trage concluzii ample despre performanța generală a acestui model.
Utilizatorii au apreciat:
- Utilizatorul este foarte mulțumit de produs
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 153 kWh |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 102 kWh |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Putere difuzoare integrate | 30 W |
| Sistem audio | 2 |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos Harman- Kardon DTS Virtual:X |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Functii gaming | ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Tehnologii imagine | HEVC Dolby Vision Quantum Dot Color |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HLG Dolby Vision |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip procesor | AQUOS UltraClear Video Processzor |
| Asistent vocal inteligent | Google assistant built in |
| Mirroring | Android |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Asistent vocal inteligent |
| Sistem de operare | Android |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime Google TV Twitch Google Stadia |
| Culoare | Negru |
| Format display | Plat |
| Interfata | 2 x USB 1 x RJ-45 1 x Jack 3.5 mm 4 x HDMI 2.1 |
| Claritate imagine | 4K |
| Tehnologie speciala | UHD |
| Tehnologie display | QLED |
| Tip TV | Smart TV |
| Diagonala display | 139 cm |
| Brand | Sharp |
| Consum energie electrica | 102 W |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Dimensiune cu stand | 1228 x 262 x 805 mm |
| Dimensiune fara stand | 1228 x 61 x 736 mm |
| Greutate cu stand | 14.9 Kg |
| Dimensiune cutie | 1335 x 160 x 875 mm |
| Greutate cutie | 20.3 Kg |
| Continut pachet | Baterii Cablu alimentare Telecomanda |
| Compatibilitate VESA | 200 x 200 |
Mai multe detalii »
