Televizor Star-Light - 32SLTA2000F
| Specificații | |
| Brand | Star-Light |
| Diagonala display | 81 cm |
| Tip TV | Non Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Claritate imagine | Full HD |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x USB 1 x VGA 1 x HDMI 1 x SCART 1 x Composite In CI+ slot |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-T DVB-T2 |
| Tehnologii audio | Equalizer (5 band) Surround |
| Putere difuzoare integrate | 6 W |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 32 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Consum energie electrica | 31 W |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Dimensiune cu stand | 733 x 193 x 480 mm |
| Dimensiune fara stand | 733 x 81 x 435 mm |
| Greutate cu stand | 4.25 Kg |
| Greutate fara stand | 4 Kg |
| Dimensiune cutie | 795 x 128 x 530 mm |
| Greutate cutie | 5.25 Kg |
| Compatibilitate VESA | 75 x 75 |
Mai multe detalii »
