Televizor Strong - SRT24HE4023
| Specificații | |
| Brand | Strong |
| Diagonala display | 60 cm |
| Tip TV | Non Smart TV |
| Tehnologie speciala | UHD |
| Claritate imagine | HD |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x USB 1 x Jack 3.5 mm 1 x AV 2 x HDMI 1.4 |
| Sistem de operare | Android |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Rata de refresh | 50 Hz 60 Hz |
| Tehnologii audio | AV Stereo |
| Putere difuzoare integrate | 2 W |
| Dimensiune cu stand | 552.9 x 144.1 x 369.7 mm |
| Dimensiune fara stand | 552.9 x 86.3 x 332.6 mm |
| Greutate cu stand | 2.5 Kg |
| Greutate fara stand | 2.4 Kg |
| Continut pachet | Telecomanda |
| Compatibilitate VESA | 200 x 100 |
Mai multe detalii »
