Televizor Tesla - G65S949GUS
| Specificații | |
| Brand | Tesla |
| Diagonala display | 165 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | QLED |
| Tehnologie speciala | HDR UHD |
| Claritate imagine | 4K |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 2 x USB 1 x HDMI 2.0 1 x Jack 3.5 mm 1 x RF CI+ slot 2 x HDMI 2.1 1 x Optical Audio Output |
| Sistem de operare | Google TV |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Asistent vocal inteligent Chromecast incorporat |
| Mirroring | iOS Android |
| Asistent vocal inteligent | Google assistant ready |
| Tip procesor | ARM cortex - quad core A73 @ 1500MHz |
| Capacitate stocare | 3 GB |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tehnologii imagine | Mod Film Dolby Vision HLG Film-Maker Mode HDR Reducerea zgomotului MEMC MPEG Noise reduction EyeComfort |
| Functii gaming | VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Rata de refresh | 144 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos Equalizer Dolby Audio |
| Sistem audio | 2.1 |
| Putere difuzoare integrate | 60 W |
| Subwoofer integrat | Da |
| Putere subwoofer | 25 W |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 102 kWh |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 204 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Consum energie electrica | 240 W |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Dimensiune cu stand | 1451 x 287 x 883 mm |
| Dimensiune fara stand | 1451 x 88 x 843 mm |
| Greutate cu stand | 22.5 Kg |
| Dimensiune cutie | 1600 x 185 x 956 mm |
| Greutate cutie | 29.2 Kg |
| Continut pachet | Baterii Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
| Compatibilitate VESA | 400 x 200 |
Mai multe detalii »
