Tigaie Fiskars - 6424002014935
| Specificații | |
| Instructiuni utilizare | Compatibil masina de spalat vase Compatibil cuptor |
| Functii | Suprafata antiaderenta |
| Material interior | Otel Aluminiu |
| Material | Otel |
| Tip maner | Fix |
| Forma | Rotund |
| Tip | Cu capac |
| Continut pachet | 1 x Capac 1 x Tigaie |
| Numar bucati/set | 2 |
| Sursa de caldura | Gaz Electric Inductie Vitroceramic |
| Tip tigaie | Universala |
| Tip produs | Tigaie |
| Brand | Fiskars |
| Culoare | Gri |
| Capacitate | 3.2 l |
| Material capac | Otel |
| Diametru | 26 cm 23.7 cm |
| Adancime | 6.1 cm |
| Lungime | 49.3 cm |
Mai multe detalii »
