Umidificator AIRBI - AB0044
| Specificații | |
| Brand | AIRBI |
| Tip umidificare | Ultrasunete Evaporare |
| Temperatura umidificare | Rece |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 35 m² |
| Capacitate rezervor | 5 l |
| Nivel zgomot | 5 dB |
| Material carcasa | Plastic |
| Destinat pentru | Casa |
| Capacitate umidificare | 0.3 l/h |
| Panou comanda | Digital |
| Putere (vapori rece) | 30 W 110 W |
| Continut pachet | 1 X umidificator |
| Lungime | 290 mm |
| Latime | 190 mm |
| Greutate | 1.8 Kg |
| Culoare | Alb optic |
| Adancime | 190 mm |
Mai multe detalii »
