Umidificator DOMO - DO265HD
| Specificații | |
| Brand | DOMO |
| Tip umidificare | Ultrasunete |
| Temperatura umidificare | Cald Rece |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 100 m² |
| Capacitate rezervor | 5 l |
| Autonomie | 2 h 4 h 6 h |
| Destinat pentru | Casa |
| Panou comanda | Mecanic |
| Putere (vapori rece) | 113 W |
| Putere (vapori cald) | 113 W |
| Lungime | 30 cm |
| Latime | 21 cm |
| Greutate | 2.36 Kg |
| Culoare | Violet |
| Adancime | 21 cm |
Mai multe detalii »
