UPS APC - BR1200G-GR
| Specificații | |
| Brand | APC |
| Tip UPS | Fara management |
| Topologie UPS | Line-interactive |
| Numar prize | 6 |
| Functii | Afisaj digital Alarma sonora |
| Lungime cablu | 1.82 m |
| Continut pachet | 1 x UPS |
| Culoare | Negru |
| Adancime | 301 mm |
| Inaltime | 382 mm |
| Latime | 112 mm |
| Greutate | 13 Kg |
| Capacitate putere reala | 720 W |
| Capacitate putere aparenta | 1200 VA |
| Voltaj nominal output | 230 V |
| Frecventa output | 50 - 60 Hz |
| Conectori output | 6 x Schuko |
| Voltaj nominal input | 230 V |
| Frecventa input | 50 - 60 Hz |
| Protectii | Supratensiune |
| Ratie protectie supratensiune | 441 J |
| Timp mediu de incarcare | 8 h |
Mai multe detalii »
