UPS APC - SMT1000RMI2UC
| Specificații | |
| Brand | APC |
| Tip UPS | Fara management |
| Numar prize | 4 |
| Continut pachet | 1 x UPS |
| Culoare | Negru |
| Topologie UPS | Line-interactive |
| Nivel zgomot | 45 dB |
| Functii | Afisaj digital Alarma sonora |
| Greutate | 28.18 Kg |
| Montabil in rack | Da |
| Caldura disipata | 56 BTU/h |
| Capacitate putere reala | 700 W |
| Capacitate putere aparenta | 1000 VA |
| Voltaj nominal output | 230 V |
| Conectori output | 4 x IEC 320 C13 |
| Frecventa output | 50 - 60 Hz |
| Voltaj nominal input | 230 V |
| Frecventa input | 50 - 60 Hz |
| Atentionari sonore | Baterie descarcata |
| Protectii | Supratensiune |
| Ratie protectie supratensiune | 459 J |
| Timp mediu de incarcare | 3 h |
Mai multe detalii »
