UPS CyberPower - OLS1000ERT2U
| Specificații | |
| Brand | CyberPower |
| Tip UPS | Cu management |
| Topologie UPS | Online |
| Numar prize | 6 |
| Nivel zgomot | 45 dB |
| Functii | Afisaj digital Alarma sonora |
| Continut pachet | 1 x UPS |
| Culoare | Negru |
| Adancime | 438 mm |
| Inaltime | 430 mm |
| Latime | 88 mm |
| Greutate | 13.2 Kg |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Montabil in rack | Da |
| Caldura disipata | 342 BTU/h |
| Capacitate putere reala | 900 W |
| Capacitate putere aparenta | 1000 VA |
| Voltaj nominal output | 240 V |
| Frecventa output | 50 - 60 Hz |
| Conectori output | 6 x IEC C13 |
| Voltaj nominal input | 230 V |
| Frecventa input | 50 - 60 Hz |
| Conectori input | 1 x IEC C14 |
| Atentionari sonore | Baterie descarcata Inlocuire baterie Supraincarcare Eroare UPS |
| Protectii | Suprasarcina Supratensiune |
| Baterii incluse | Da |
| Timp mediu de functionare | 5 minute - 100 % sarcina 15 minute - 50% sarcina |
| Timp mediu de incarcare | 4 h |
| Software | PowerPanel |
| Ratie protectie supratensiune | 440 J |
Mai multe detalii »
