UPS SALICRU - 647CA000006
| Specificații | |
| Brand | SALICRU |
| Tip UPS | Cu management |
| Numar prize | 4 |
| Continut pachet | 1 x UPS |
| Culoare | Rosu |
| Topologie UPS | Line-interactive |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Functii | Afisaj digital Repornire automata Alarma sonora |
| Adancime | 364 mm |
| Inaltime | 195 mm |
| Latime | 139 mm |
| Greutate | 11 Kg |
| Capacitate putere reala | 1200 W |
| Capacitate putere aparenta | 2200 VA |
| Voltaj nominal output | 230 V |
| Conectori output | 4 x Schuko |
| Frecventa output | 55 / 60 Hz |
| Voltaj nominal input | 290 V |
| Frecventa input | 50 / 60 Hz |
| Atentionari sonore | Baterie descarcata Supraincarcare |
| Protectii | Suprasarcina Scurtcircuit Supratensiune |
| Timp mediu de functionare | 20 de minute |
| Timp mediu de incarcare | 4 h |
| Software | Winpower |
Mai multe detalii »
