Uscător de Păr Panasonic - EH-NA9J-K825
| Specificații | |
| Putere | 1800 W |
| Accesorii incluse | Difuzor Concentrator |
| Trepte temperatura | 2 |
| Functii | Pliabil Mod alternativ aer cald/rece Mod de control inteligent al temperaturii Mod scalp Mod Skin Duza pentru coafare |
| Trepte de viteza | 3 |
| Tip utilizare | Uz casnic |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Par |
| Brand | Panasonic |
| Culoare | Negru |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Greutate | 502 g |
| Lungime | 210 mm |
| Latime | 90 mm |
Mai multe detalii »
