Uscător de Păr Sencor - SHD 8200GD
| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Zona corporala | Par |
| Tip | Clasic |
| Tip utilizare | Uz casnic |
| Trepte de viteza | 2 |
| Set | Nu |
| Trepte temperatura | 3 |
| Functii | Ionizare Cool shot |
| Accesorii incluse | Difuzor Concentrator |
| Material invelis | Plastic |
| Continut pachet | 2 x Duza Difuzor Uscator de par |
| Putere | 2400 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Culoare | Alb |
| Lungime cablu | 300 cm |
| Lungime | 240 mm |
| Latime | 270 mm |
| Greutate | 990 g |
Mai multe detalii »
