Uscător de Păr Ufesa - SC8470 Keratin
| Specificații | |
| Brand | Ufesa |
| Zona corporala | Par |
| Tip | Clasic |
| Tip utilizare | Uz casnic Profesional |
| Set | Nu |
| Trepte temperatura | 2 |
| Functii | Uscare par |
| Accesorii incluse | Difuzor Concentrator |
| Putere | 2400 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Uscator de par |
| Lungime cablu | 1.5 m |
Mai multe detalii »
