Ventilator PC CORSAIR - CO-9050071-WW
| Specificații | |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
| Turatie | 600 - 1500 RPM |
| Flux de aer (CFM) | 43.25 |
| Brand | CORSAIR |
| Aplicabilitate | Ventilator Carcasa |
| Nivel zgomot (dB) | 24.8 dB |
| Altele | RGB LED |
| Greutate | 163 g |
Mai multe detalii »
