Ventilator PC Thermaltake - CL-F080-PL14SW-A
| Specificații | |
| Brand | Thermaltake |
| Aplicabilitate | Ventilator Carcasa |
| Flux de aer (CFM) | 70.32 |
| Turatie | 600 - 1400 |
| Dimensiuni | 140 x 140 x 25 mm |
| Nivel zgomot (dB) | 30.4 dB |
| Altele | Iluminare ARGB Rulment hidraulic Conector 2510-4P |
| MTBF (ore functionare) | 40000 h |
| Greutate | 193.1 g |
Mai multe detalii »
