Video Proiector Acer - MR.JR511.001
| Specificații | |
| Brand | Acer |
| Format | 16:9 |
| Destinat pentru | Home Cinema |
| Continut pachet | Ghid de utilizare Baterie Cablu alimentare Telecomanda |
| Latime | 374 mm |
| Adancime | 302 mm |
| Interfata | USB 2.0 2 x HDMI Audio in and out ports 1 x RJ45 1 x VGA Out 2 x VGA In |
| Inaltime | 117 mm |
| Culoare | Alb |
| Durata de viata lampa | 20000 h |
| Putere consumata | 321 W |
| Rezolutie imagine | 1920 x 1080 |
| Luminozitate imagine | 5500 lm |
Mai multe detalii »
