Video Proiector Acer - MR.JTB11.00S
| Specificații | |
| Brand | Acer |
| Format | 16:9 |
| Destinat pentru | Home Cinema |
| Continut pachet | Ghid de utilizare Baterii Cablu alimentare Telecomanda |
| Interfata | 1 x USB 2 x HDMI Audio in and out ports 1 x S/PDIF 1 x VGA In 1 x Component Video |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 3.1 Kg |
| Contrast dinamic | 10000:1 |
| Putere consumata | 310 W |
| Putere lampa | 245 W |
| Rezolutie imagine | 3840 x 2180 |
| Luminozitate imagine | 4000 lm |
Mai multe detalii »
