Video Proiector Acer - MR.JUM11.001
| Specificații | |
| Brand | Acer |
| Format | 4:3 16:9 |
| Destinat pentru | Business Home Cinema Educatie |
| Functii | HDMI 3D |
| Continut pachet | Proiector |
| Latime | 315 mm |
| Adancime | 214 mm |
| Interfata | USB 2.0 1 x Ethernet HDMI 1 x Composite In 2 x VGA |
| Inaltime | 103 mm |
| Greutate | 2.73 Kg |
| Contrast dinamic | 20000:1 |
| Culoare | Alb |
| Putere lampa | 240 W |
| Durata de viata lampa | 4500 h |
| Rata de refresh orizontala (kHz) | 15 - 100 |
| Rata de refresh verticala (Hz) | 24 - 120 |
| Zoom optic | 2.0x |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Putere consumata | 290 W |
| Rezolutie imagine | 1920 x 1080 |
| Rezolutie video | Full HD |
| Luminozitate imagine | 4500 lm |
| Culori afisate | 1.07 billion |
| Putere difuzoare integrate | 16 W |
| Conexiune retea | Ethernet |
| Compatibilitate video | SECAM PAL NTSC EDTV HDTV SDTV |
Mai multe detalii »
