Video Proiector Acer - MR.JWK11.005
| Specificații | |
| Putere consumata | 240 W |
| Tensiune alimentare | 100 V 240 V |
| Rata de refresh verticala (Hz) | 240 Hz |
| Nivel zgomot | 26 dB |
| Durata de viata lampa | 5000 h 10000 h 12000 h |
| Putere lampa | 240 W |
| Culoare | Chalck White |
| Contrast dinamic | 10000:1 |
| Greutate | 3.1 Kg |
| Inaltime | 113.7 mm |
| Interfata | USB 2.0 HDMI VGA |
| Adancime | 240 mm |
| Latime | 313 mm |
| Functii | HDR 10 |
| Continut pachet | 1 x Geanta transport 1 x Telecomanda 1 x Cablu alimentare 1 x Dongle 1 x Videoproiector |
| Destinat pentru | Business Home Cinema Educatie Gaming |
| Format | 4:3 16:9 |
| Brand | Acer |
| Zoom optic | 1.1x |
| Rata de refresh orizontala (kHz) | 135 kHz |
| Sistem de proiectie | DLP |
| Rezolutie imagine | 3840 x 2160 |
| Rezolutie video | UHD 4K |
| Luminozitate imagine | 4000 lm |
| Culori afisate | 1.07 billion |
| Putere difuzoare integrate | 10 W |
Mai multe detalii »
