Video Proiector BenQ - 4718755082856
| Specificații | |
| Brand | BenQ |
| Format | 4:3 |
| Destinat pentru | Business Educatie |
| Latime | 296 mm |
| Adancime | 239 mm |
| Inaltime | 120 mm |
| Greutate | 2.6 Kg |
| Contrast dinamic | 20000:1 |
| Culoare | Alb |
| Durata de viata lampa | 15000 h |
| Nivel zgomot | 34 dB 29 dB |
| Tensiune alimentare | 100 V 240 V |
| Putere consumata | 260 W |
| Rata de refresh orizontala (kHz) | 15 - 120 kHz |
| Rata de refresh verticala (Hz) | 23 - 120 |
| Zoom optic | Fix |
| Rezolutie imagine | 1024 x 768 |
| Rezolutie video | HD |
| Luminozitate imagine | 3600 lm |
| Sistem de proiectie | DLP |
| Culori afisate | 1.07 billion |
| Deschidere minima lentile | F/2.6 |
| Putere difuzoare integrate | 10 W |
| Compatibilitate video | XGA VGA |
Mai multe detalii »
