Video Proiector Lenco - LPJ-500BU
| Specificații | |
| Brand | Lenco |
| Format | 4:3 16:9 |
| Destinat pentru | Business Home Cinema Educatie |
| Functii | Player CD/DVD Full HD |
| Continut pachet | 1 x Videoproiector |
| Latime | 20 cm |
| Adancime | 17 cm |
| Interfata | USB 2.0 HDMI VGA Micro SD 1 x CVBS |
| Inaltime | 10 cm |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Contrast dinamic | 3000:1 |
| Culoare | Negru Albastru |
| Durata de viata lampa | 30000 h |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere consumata | 48 W |
| Rata de refresh verticala (Hz) | 60 |
| Rezolutie imagine | 1920 x 1080 |
| Rezolutie video | Full HD |
| Luminozitate imagine | 2800 lm |
| Sistem de proiectie | LCD |
| Distanta maxima de proiectie | 5 m |
| Culori afisate | 16,7 milioane |
Mai multe detalii »
