Video Proiector Optoma - E3PS001E111
| Specificații | |
| Brand | Optoma |
| Format | 16:9 |
| Destinat pentru | Home Cinema |
| Functii | Corectie keystone HDR10 Dolby Audio |
| Continut pachet | 1 x Adaptor 1 x Telecomanda 2 x Baterii 1 x Cablu alimentare 1 x Videoproiector |
| Latime | 252 mm |
| Adancime | 157 mm |
| Interfata | 1 x USB-C 1 x HDMI 2.0 1 x RJ45 1 x USB-A 1 x S/PDIF |
| Inaltime | 62 mm |
| Greutate | 1.72 Kg |
| Culoare | Negru |
| Durata de viata lampa | 20000 h |
| Nivel zgomot | 32 dB 35 dB |
| Rata de refresh orizontala (kHz) | 15 - 135 |
| Rata de refresh verticala (Hz) | 1 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere consumata | 60 W 85 W 0.5 W |
| Sistem de proiectie | DLP |
| Rezolutie imagine | 1920 x 1080 |
| Rezolutie video | Full HD |
| Luminozitate imagine | 650 lm 1200 lm |
| Diagonala minima imagine | 1.52 m |
| Diagonala maxima imagine | 2.54 m |
| Distanta maxima de proiectie | 0.4 m |
| Putere difuzoare integrate | 10 W |
| Semnal video | HDMI 2.0, USB-C power |
| Conexiune retea | Ethernet Wi-Fi Bluetooth |
Mai multe detalii »
