Video Proiector Optoma - E9PV7GL06EZ1
| Specificații | |
| Brand | Optoma |
| Format | 16:9 |
| Destinat pentru | Home Cinema Educatie |
| Functii | Kensington Lock |
| Continut pachet | 1 x Videoproiector |
| Latime | 315 mm |
| Adancime | 270 mm |
| Interfata | 1 x RS232 1 x Audio 3.5mm 1 x S/PDIF 2 x HDMI 2.0 |
| Inaltime | 118 mm |
| Greutate | 4 Kg |
| Contrast dinamic | 1000000:1 |
| Culoare | Alb |
| Putere lampa | 240 W |
| Durata de viata lampa | 15000 h |
| Nivel zgomot | 28 dB |
| Rata de refresh orizontala (kHz) | 31 - 135 |
| Rata de refresh verticala (Hz) | 24 - 120 |
| Interval distanta focala (mm) | 15.84 - 17.42 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere consumata | 305 W |
| Sistem de proiectie | DLP |
| Rezolutie imagine | 3840 x 2160 |
| Rezolutie video | UHD 4K |
| Luminozitate imagine | 3600 lm |
| Putere difuzoare integrate | 10 W |
| Semnal video | 720p 1080i 480i/p 576i/p |
Mai multe detalii »
