Video Proiector Viewsonic - PS501X
| Specificații | |
| Brand | Viewsonic |
| Destinat pentru | Business Home Cinema Educatie |
| Functii | ECO mode Full HD Keystone |
| Latime | 292 mm |
| Adancime | 236 mm |
| Interfata | HDMI VGA Jack 3.5 mm 1 x D-sub 15 pin Mini USB USB Type A |
| Inaltime | 115 mm |
| Greutate | 2.6 Kg |
| Contrast dinamic | 22000:1 |
| Culoare | Alb optic |
| Durata de viata lampa | 5000 h 15000 h |
| Nivel zgomot | 27 dB |
| Tensiune alimentare | 100 V 240 V |
| Putere consumata | 260 W |
| Rata de refresh orizontala (kHz) | 15 - 120 kHz |
| Rata de refresh verticala (Hz) | 23 - 120 |
| Zoom optic | Fix |
| Putere lampa | 190 W |
| Rezolutie imagine | 1024 x 768 |
| Rezolutie video | Full HD XGA |
| Luminozitate imagine | 3600 lm |
| Sistem de proiectie | DC3 |
| Culori afisate | 1.07 billion |
| Deschidere maxima lentile | F/2.6 |
| Putere difuzoare integrate | 2 W |
| Semnal video | 480i 480p 576i 576p 720p 1080i 1080p |
| Compatibilitate video | SECAM PAL NTSC |
Mai multe detalii »
