Aer Condiționat Tesla - TA73QQCT-2432IAWT
| Specificații | |
| Lungime unitate externa | 900 mm |
| Nivel de zgomot unitate externa | 66 dB |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Debit de aer unitate interna | 1300 m³/h |
| Greutate unitate interna | 12.5 Kg |
| Inaltime unitate interna | 227 mm |
| Latime unitate interna | 328 mm |
| Lungime unitate interna | 1089 mm |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Nivel de zgomot unitate interna | 41 dB 63 dB |
| Dezumidificare (l/h) | 3.1 |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Coeficient randament sezonier la incalzire SCOP | 4.09 |
| Coeficient randament sezonier la racire SEER | 6.53 |
| Eficienta energetica incalzire | A+++ |
| Eficienta energetica racire | A++ |
| Temperatura maxima de operare incalzire (+°C) | 30 |
| Temperatura minima de operare incalzire (°-C) | 25 |
| Temperatura maxima de operare racire (°+C) | 49 |
| Kit instalare inclus | Nu |
| Tip filtru | Lavabil |
| Continut pachet | 1 x Telecomanda 1 x Aparat de aer conditionat 1 x Unitate externa |
| Numar trepte ventilator | 4 |
| Tip compresor | Rotary |
| Capacitate generala | 24000 BTU |
| Suprafata de montare | Perete |
| Utilizare | Rezidential |
| Utilizat pentru | Casa |
| Tip produs | Standard |
| Brand | Tesla |
| Latime unitate externa | 700 mm |
| Inaltime unitate externa | 350 mm |
| Greutate unitate externa | 39 Kg |
| Functii climatizare | Racire Incalzire Dezumidificare |
| Tehnologie Wi-Fi | Da |
| Caracteristici speciale | Dezghetare inteligenta I Feel Repornire automata Flux Aer 3d Follow Me Mode Smart air flow Incalzire unitate externa |
Mai multe detalii »
