Aragaz Whirlpool - WS68G8ACXT/E_HU
| Specificații | |
| Brand | Whirlpool |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip plita | Standard |
| Alimentare plita | Gaz |
| Alimentare cuptor | Electric |
| Pozitionare panou comanda | Frontala |
| Functii | Repornire automata Iluminare interioara |
| Culoare | Inox / Gri |
| Material | Inox |
| Numar arzatoare | 4 |
| Arzator mare | 1 |
| Arzator mic | 1 |
| Arzator normal | 2 |
| Putere arzator mare | 3300 W |
| Putere arzator mic | 1000 W |
| Putere arzator normal | 2000 W |
| Eficienta energetica plita | Clasa A |
| Numar cuptoare | 1 |
| Volum cuptor | 83 l |
| Eficienta energetica cuptor | Clasa A |
| Functii de gatire | Coacere Convectie Gatire cu aburi |
| Mod incalzire | Incalzire rapida |
| Autocuratare | Catalitica |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Inaltime | 85 cm |
Mai multe detalii »
