Cântar corporal Beurer - GS203
| Specificații | |
| Brand | Beurer |
| Tip cantar | Electronic |
| Tip utilizare | Uz casnic |
| Tip display | Digital |
| Material | Plastic Sticla securizata |
| Diviziune de cantarire | 0.1 Kg |
| Unitate de masura | Kilograme - kg Livra - lb Stone - st |
| Greutate maxima suportata | 150 Kg |
| Valori masurate | Greutate corporala (kg) |
| Caracteristici cheie | Pornire rapida |
| Tip alimentare | Baterie |
| Baterii necesare | 2 x CR2032 (3V) |
| Continut pachet | 1 x Cantar |
| Culoare | Multicolor |
| Lungime | 30 cm |
| Latime | 30 cm |
Mai multe detalii »
