Combină Frigorifică BEKO - B7RCNE567HXB
| Specificații | |
| Brand | BEKO |
| Tip incastrare | Standard |
| Suprafata | Inox |
| Tip display | Touchscreen |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa B |
| Nivel zgomot | 35 dB |
| Volum net total | 490 l |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua Tava pentru gheata |
| Culoare | Inox |
| Tehnologie | No Frost Harvest fresh AeroFlow |
| Numar compresoare | 1 |
| Sistem racire | No Frost |
| Consum anual energie | 188 kWh |
| Clasa climatica | SN-T |
| Agent racire | R600A |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Autonomie fara curent | 18 h |
| Volum net frigider | 340 l |
| Numar rafturi frigider | 5 |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Material rafturi | Sticla |
| Volum net congelator | 150 l |
| Numar compartimente | 3 |
| Dozator apa | Nu |
| Functii | Iluminare LED Congelare rapida Rafturi ajustabile XXL Bottle Holder Door open buzzer Vacantion Mode |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Latime | 70 cm |
| Adancime | 74.5 cm |
| Inaltime | 192 cm |
| Greutate | 92.5 Kg |
Mai multe detalii »
