Combină Frigorifică BOSCH - KIL42NSE0
| Specificații | |
| Dozator apa | Nu |
| Volum net congelator | 15 l |
| Volum net frigider | 172 l |
| Consum anual energie | 147 kWh |
| Sistem racire | Static |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Culoare | Alb |
| Compartimente speciale | Pentru oua |
| Volum net total | 187 l |
| Nivel zgomot | 35 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Brand | BOSCH |
| Latime | 548 mm |
| Adancime | 541 mm |
| Inaltime | 1221 mm |
| Greutate | 39 Kg |
Mai multe detalii »
