Combină Frigorifică INDESIT - INFC9 TT33X
| Specificații | |
| Brand | INDESIT |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip display | Touchscreen |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Nivel zgomot | 37 dB |
| Volum net total | 367 l |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Compartiment produse lactate Pentru sticle Compartiment carne & peste |
| Culoare | Argintiu |
| Numar compresoare | 1 |
| Sistem racire | No Frost |
| Consum anual energie | 203 kWh |
| Agent racire | R600A |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Volum net frigider | 263 l |
| Numar rafturi usi | 5 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Volum net congelator | 104 l |
| Numar compartimente | 3 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Dozator apa | Nu |
| Functii | Usa Reversibila Iluminare interioara Sistem antibacterian |
| Latime | 67.8 cm |
| Adancime | 59.5 cm |
| Inaltime | 202.7 cm |
Mai multe detalii »
