Combină Frigorifică LG - GBV7180CPY
| Specificații | |
| Brand | LG |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip display | LCD |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa C |
| Nivel zgomot | 35 dB |
| Volum net total | 344 l |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Culoare | Slate Gray |
| Tehnologie | LINEAR Cooling Door Cooling+ |
| Sistem racire | Static |
| Consum anual energie | 171 kWh |
| Volum net frigider | 234 l |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Volum net congelator | 110 l |
| Numar compartimente | 3 |
| Functii | Iluminare coloana LED |
| Latime | 595 mm |
| Adancime | 675 mm |
| Inaltime | 1860 mm |
| Greutate | 73 Kg |
Mai multe detalii »
