Combină Frigorifică Miele - FN 4312 E ws
| Specificații | |
| Brand | Miele |
| Tip incastrare | Standard |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Sistem de racire No Frost | Congelator |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Volum net total | 161 l |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Culoare | Alb |
| Suprafata | Inox |
| Volum total brut | 161 l |
| Accesorii incluse | Tava pentru gheata |
| Tip display | LCD |
| Tehnologie | No Frost |
| Sistem racire | No Frost |
| Consum anual energie | 207.6 kWh |
| Clasa climatica | SN - T |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Volum net frigider | 0 l |
| Volum net congelator | 161 l |
| Numar compartimente | 5 |
| Compartiment Big Box | 1 |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Dozator apa | Nu |
| Functii | No Frost |
| Latime | 600 mm |
| Adancime | 675 mm |
| Inaltime | 1250 mm |
| Greutate | 48.7 Kg |
| Lungime cablu | 2.1 m |
Mai multe detalii »
