Congelator AEG - AGB332E2AW
| Specificații | |
| Brand | AEG |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Tip display | LCD |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Culoare | Alb |
| Consum anual energie | 205 kWh |
| Clasa climatica | SN - N - ST - T |
| Autonomie fara curent | 16 h |
| Volum net congelator | 214 l |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar compartimente | 4 |
| Capacitate de inghet / 24h | 13.4 Kg |
| Material rafturi | Plastic |
| Functii | Picioruse ajustabile Frostmatic Congelare rapida |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Latime | 595 mm |
| Adancime | 635 mm |
| Inaltime | 1550 mm |
| Greutate | 55.1 Kg |
Mai multe detalii »
