Congelator BOSCH - GSN36VLEP
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Suprafata | Inox Inox anti amprenta |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Culoare | Argintiu |
| Accesorii incluse | Tava pentru gheata Acumulatori pentru racire |
| Numar compresoare | 1 |
| Sistem racire | No Frost |
| Consum anual energie | 234 kWh |
| Clasa climatica | N-SN-ST |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Volum net congelator | 242 l |
| Numar compartimente | 4 |
| Compartiment Big Box | 2 |
| Material rafturi | Sticla |
| Latime | 600 mm |
| Adancime | 650 mm |
| Inaltime | 1860 mm |
| Greutate | 75 Kg |
| Functii | Super congelare Control electronic al temperaturii Sistem activ de avertizare |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Tehnologie | NoFrost |
Mai multe detalii »
