Congelator Gorenje - FN4172CW
| Specificații | |
| Brand | Gorenje |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Culoare | Alb optic |
| Tip display | LCD |
| Putere | 100 W |
| Numar compresoare | 1 |
| Sistem racire | No Frost |
| Consum anual energie | 197 kWh |
| Clasa climatica | ST-N |
| Agent racire | R600A |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Autonomie fara curent | 11 h |
| Consum zilnic energie | 0.539 kWh |
| Volum net congelator | 186 l |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Numar compartimente | 5 |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Latime | 550 mm |
| Adancime | 557 mm |
| Inaltime | 1691 mm |
| Greutate | 54 Kg |
| Functii | Usa Reversibila |
Mai multe detalii »
