Congelator Heinner - HIM-100SL
| Specificații | |
| Brand | Heinner |
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Deschidere usa | Verticala |
| Nivel zgomot | 50 dB |
| Culoare | Argintiu |
| Putere | 120 W |
| Volum net congelator | 1 l |
| Numar compartimente | 1 |
| Capacitate de inghet / 24h | 12 Kg |
| Functii: | Auto curatare Indicator recipient gheata plin Indicator lipsa apa Recipient cuburi de gheata detasabil Ciclu de productie: 8 cuburi/9 minute |
| Latime | 20.6 cm |
| Adancime | 26.8 cm |
| Inaltime | 28.2 cm |
Mai multe detalii »
