Cuptor electric Orion - OMK-4219B
| Specificații | |
| Brand | Orion |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Capacitate | 42 l |
| Tip gatire | Convectie |
| Culoare | Negru |
| Numar plite | 1 |
| Functii | Temporizator |
| Putere | 2000 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Temperatura maxima | 230 C |
| Inaltime | 44 cm |
| Latime | 63 cm |
| Adancime | 37 cm |
Mai multe detalii »
