Cuptor electric Orion - OPM-22
| Specificații | |
| Brand | Orion |
| Tip produs | Cuptor electric Cuptor electric Pizza |
| Capacitate | 18 l |
| Tip gatire | Sotare |
| Culoare | Negru |
| Numar programe | 8 |
| Numar plite | 1 |
| Functii | Iluminare Termostat Protectie supraincalzire |
| Volum intern | 18 l |
| Putere | 1200 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Temperatura maxima | 230 C |
| Trepte putere | 5 |
| Greutate | 10 Kg |
| Inaltime | 278 mm |
| Latime | 565 mm |
| Adancime | 349.7 mm |
Mai multe detalii »
