Cuptor electric Sencor - SEO 3250BK
| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Capacitate | 35 l |
| Tip gatire | Sotare Grilling Dezghetare |
| Functii | Oprire automata Iluminare Temporizator Semnal acustic Dezghetare |
| Pereti interiori | Inox |
| Culoare | Negru |
| Accesorii incluse | Tava de coacere Tava de scurgere Grila reversibila |
| Numar programe | 9 |
| Numar plite | 2 |
| Durata temporizarii | 150 min |
| Volum intern | 35 l |
| Material carcasa | Metal |
| Putere | 1700 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Temperatura maxima | 230 C |
| Nivel zgomot | 60 dB |
| Inaltime | 406 mm |
| Latime | 536 mm |
| Adancime | 338 mm |
Mai multe detalii »
