Cuptor Incorporabil BOSCH - HRA574BS0
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Design | Clasic |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Material | |
| Material usa | Sticla |
| Tip panou de comanda | Mecanic Electronic |
| Deschidere usa | Verticala |
| Accesorii incluse | Tava coacere 1 x Gratar combi |
| Culoare | Argintiu |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A |
| Putere | 3.6 kW |
| Capacitate | 71 l |
| Temperatura maxima | 275 C |
| Autocuratare | Pirolitica |
| Functii de gatire | Grill Coacere Convectie Gatire cu aburi Functie Pizza |
| Mod incalzire | Incalzire rapida Incalzire sus-jos Incalzire de jos Incalzire 3D |
| Functii | Temporizator Control temperatura Blocare acces copii Sistem usa rece |
| Numar programe | 10 |
| Inaltime | 595 mm |
| Latime | 594 mm |
| Adancime | 548 mm |
| Lungime cablu | 120 cm |
| Greutate | 38.312 Kg |
Mai multe detalii »
