Cuptor Incorporabil Whirlpool - AKZ9 6290 NB
| Specificații | |
| Functii de gatire | Grill Coacere |
| Autocuratare | Pirolitica |
| Capacitate | 73 l |
| Putere | 3650 W |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Culoare | Negru |
| Deschidere usa | Verticala |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Material usa | Sticla |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Tip inchidere usa | Standard |
| Design | Clasic |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip cuptor | Cuptor standard |
| Brand | Whirlpool |
| Mod incalzire | Incalzire sus-jos |
| Functii | Iluminare interioara Sine telescopice Soft close |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 56.4 cm |
| Greutate | 35 Kg |
| Lungime cablu | 90 cm |
Mai multe detalii »
