Cuptor Microunde Gorenje - BM235G1SYW
| Specificații | |
| Brand | Gorenje |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde Grill |
| Tip panou de comanda | Mecanic Touch screen |
| Capacitate | 23 l |
| Material interior | Inox |
| Functii | Auto-curatare Blocare acces copii Semnal sonor la finalizarea programului |
| Continut pachet | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Alb |
| Putere | 900 W |
| Putere grill | 1200 W |
| Latime | 595 mm |
| Adancime | 351 mm |
| Inaltime | 390 mm |
| Greutate | 18 Kg |
| Dimensiuni spatiu incastrare | 560 x 550 x 365 mm |
Mai multe detalii »
