Cuptor Microunde Sencor - SMW1920RD
| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate | 20 l |
| Culoare | Rosu |
| Deschidere usa | Stanga |
| Material interior | |
| Continut pachet | Cuptor cu microunde |
| Putere | 700 W |
| Trepte putere | 5 |
| Latime | 44 cm |
| Adancime | 36.4 cm |
| Inaltime | 25.9 cm |
| Greutate | 10 Kg |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
Mai multe detalii »
