Espressor DeLonghi - EC235.BK
| Specificații | |
| Brand | DeLonghi |
| Tip | Automat |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | Plastic Metal |
| Culoare | Negru |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip bautura | Espresso Cappuccino |
| Numar produse preparate | 2 |
| Numar duze cafea | 2 |
| Functii | Tava de scurgere detasabila Rezervor apa detasabil Abur Sistem cappuccino |
| Accesorii incluse | Filtru de 1 si 2 portii 1 x lingura de masurat |
| Putere | 1100 W |
| Capacitate rezervor apa | 1 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Greutate | 4.3 Kg |
| Latime | 205 mm |
| Adancime | 343 mm |
| Inaltime | 285 mm |
| Inaltime maxima ceasca | 110 mm |
Mai multe detalii »
