Espressor DeLonghi - EC685.R
| Specificații | |
| Brand | DeLonghi |
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Cafea macinata Pad cafea |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Espresso Espresso lung Latte macchiato Lapte cald Caffe Latte Ceai Flat white |
| Numar produse preparate | 7 |
| Functii | Sistem Anti-picurare Oprire automata Indicator nivel apa Tava de scurgere detasabila Incalzire ceasca |
| Culoare | Rosu |
| Material carcasa | Plastic Metal |
| Numar duze cafea | 2 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Putere | 1300 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.1 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Latime | 149 mm |
| Inaltime | 330 mm |
| Greutate | 4.2 Kg |
| Adancime | 303 mm |
| Inaltime maxima ceasca | 12 cm |
Mai multe detalii »
