Espressor Krups - EA810570
Espressorul automat Krups Espresseria Automatic EA810770 este un model compact cu rezervor de 1.7L și presiune de 15 bari. Utilizatorii apreciază râșnița integrată cu 3 nivele, designul atractiv în culoare roșie și ușurința în utilizare. Este potrivit pentru cei care doresc un espressor automat la un preț accesibil. Deși poate avea probleme cu senzorul de zaț și nu face cafea foarte intensă, reprezintă o opțiune bună pentru uz casnic.
Utilizatorii au apreciat:
- Râșniță integrată cu 3 nivele de măcinare
- Design atractiv în culoare roșie
- Rezervor detașabil pentru apă de 1.7L
- Ușor de utilizat și întreținut
- Prepară cafea rapid
- Compact și potrivit pentru bucătării mici
- Fabricat în Franța
- Raport calitate-preț bun
- Fiabil pentru mulți utilizatori
- Sistem de spumare a laptelui
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Senzorul de zaț se activează prea des
- Nu face cafea foarte intensă
- Zgomotos în timpul râșnirii
- Nu are manual în limba română
- Probleme de fiabilitate după perioada de garanție
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Trepte temperatura | 3 |
| Trepte de macinare rasnita | 3 |
| Numar duze cafea | 2 |
| Culoare | Negru Alb |
| Functii | Curatare automata Sistem decalcifiere Setare temperatura Setare cantitate cafea Setare grad macinare Inaltime ajustabila a duzei de cafea Rasnita |
| Material rasnita | Metal |
| Material carcasa | Plastic Aluminiu |
| Numar produse preparate | 3 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Tip bautura | Cafea Espresso Cappuccino |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Cafea boabe |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | Krups |
| Tip | Automat |
| Putere | 1450 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1.7 l |
| Capacitate compartiment cafea | 260 g |
| Capacitate recipient reziduuri | 9 |
| Latime | 38.1 cm |
| Adancime | 28.7 cm |
| Inaltime | 48.3 cm |
| Greutate | 8 Kg |
| Inaltime maxima ceasca | 10.5 cm |
Mai multe detalii »
