Espressor Krups - EA816570
| Specificații | |
| Capacitate rezervor apa | 1.7 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Putere | 1450 W |
| Trepte temperatura | 3 |
| Trepte de macinare rasnita | 3 |
| Numar duze cafea | 2 |
| Culoare | Rosu |
| Accesorii incluse | Rasnita Tava detasabila Rezervor detasabil apa |
| Functii | Oprire automata Indicator nivel apa Sistem decalcifiere Inaltime ajustabila a duzei de cafea Rasnita |
| Material rasnita | Metal |
| Material carcasa | Inox Plastic |
| Tip display | LCD |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar produse preparate | 1 |
| Tip bautura | Cafea Espresso Espresso lung Cappuccino Apa fierbinte Spuma de lapte |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Cafea boabe |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Brand | Krups |
| Capacitate compartiment cafea | 260 g |
| Capacitate recipient reziduuri | 9 |
| Latime | 36.5 cm |
| Adancime | 24.5 cm |
| Inaltime | 33 cm |
| Greutate | 9.8 Kg |
| Lungime cablu | 0.8 m |
| Inaltime maxima ceasca | 10.8 cm |
Mai multe detalii »
