Espressor Nespresso - EN 167.B
| Specificații | |
| Brand | Nespresso |
| Tip | Cu capsule |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Capsule |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Espresso Cappuccino Latte macchiato Lapte cald Apa fierbinte Long |
| Numar produse preparate | 2 |
| Numar duze cafea | 1 |
| Functii | Sistem anti-alunecare |
| Culoare | Negru |
| Material carcasa | Plastic Metal |
| Putere | 1260 W |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1 l |
| Capacitate recipient reziduuri | 10 |
| Latime | 113 mm |
| Adancime | 372 mm |
| Inaltime | 277 mm |
| Greutate | 3.4 Kg |
Mai multe detalii »
